Koka Saules sistēmas diski - 11 gab

TickiT
73482
37,99
Gludi un taustāmi saplākšņa diski ar krāsainu apdruku vienā pusē ar skaistām, skaidrām fotoreālistiskām ilustrācijām par mūsu sauli, Merkuru, Venēru, Zemi, mūsu Mēnesi, Marsu, Jupiteru, Saturnu, Urānu, Neptūnu un Plutonu. Reversā ir skaidri uzdrukāts nosaukums, diametrs, vidējā temperatūra un attālums no saules. Lielos diskus bērni var viegli satvert, pagriezt, apgriezt un nolikt vertikāli. Ir arī iekarināšanas caurums disku piekarināšanai, piemēram, Saules sistēmas mobilajam tālrunim.

Šis daudzpusīgais komplekts sniedz lielisku iespēju uzzināt vairāk par mūsu apbrīnojamo Saules sistēmu. Attēlos redzamas skaidras detaļas un funkcijas — lieliski piemēroti diskusijām un zināšanu uzlabošanai par kosmosu.

Bērniem patiks spēlēties, vienlaikus attīstot vairākus mācīšanās aspektus, tostarp aprakstošo valodu, matemātikas valodas izpēti, sadarbīgas spēles, smalkās motorikas, iztēles rotaļas un pasaules izpratni. Ietver informatīvu krāsu drukātu ceļvedi 8 valodās, A3 saules sistēmas krāsu plakātu un kokvilnas aukliņu uzglabāšanas maisiņu.

Atbalsta šādas mācību jomas:
  • zpratne par pasauli – pasaule
  • Matemātika – skaitlis, mērs
  • Saziņa un valoda – aprakstošā valoda, argumentācija
  • Fiziskā attīstība – smalkās motorikas

Specifikācija
Saules izmērs: 110 mm diametrā.

Vecums: piemērots no 12 mēnešiem.

Rekomendējam: SAŅEMIET RĪT

lwh: 340x250x30 mm

Weight: 637 g

See also
Click to order