Mājas dzīvnieku ģimenes mačs

TickiT
73406
31,80
33,49
Šis daudzpusīgais komplekts sniedz bezgalīgas iespējas aizraujošās dzīvnieku valsts izzināšanai, un to var izmantot vairākos veidos:
1. Kā saskaņošanas spēle - pagrieziet visas flīzes ar attēlu uz augšu un saskaņojiet pieaugušo dzīvnieku ar atbilstošo zīdaini.
2. Kā atmiņu spēle - apgrieziet visas flīzes ar seju uz leju un mēģiniet atcerēties, kur atrodas atbilstošie dzīvnieku ģimeņu pāri.
3. Sakārtošanai grupās - piem. pēc dzīvotnes, kā atšķiras viņu pēdas (nagi, nagi vai ķepas), kuri ir mājdzīvnieki un kuri ir lauksaimniecības dzīvnieki, vai sakārtoti pēc izmēra.

Ideāli piemērots, lai veicinātu diskusijas par to, kur dzīvnieki dzīvo, ko viņi ēd un kas tos ēd, kur bērni tos var redzēt vai apmeklēt, kā arī par atšķirībām starp pieaugušajiem un viņu mazuļiem. Bērniem patiks spēlēties, vienlaikus attīstot vairākus mācīšanās aspektus, tostarp aprakstošo valodu, matemātisko valodu, sadarbības spēli, smalkās motorikas, iztēles rotaļas un izpratni par apkārtējo pasauli. Ietver krāsu identifikācijas rokasgrāmatu 8 valodās

Rekomendējam: ATLAIDES

lwh: 145x145x65 mm

Weight: 875 g

See also