Digitālās reakciju un kustību spēļu lampas LUMMIC 4 gab.

Lummic
41129800
241,88
Lummic ir inovatīva, interaktīva apmācību sistēma, kura izstrādāta, lai palīdzētu attīstīt ķermeņa ātrumu, refleksus, reakcijas spējas, koordinētu kustību telpā un atmiņu. LUMMIC DER VECUMIEM! LUMMIC ir paredzēta sportistiem, bērniem un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tam ir bezgalīgas iespējas un režīmi, kas ļauj attīstīties un pilnveidot savu ķermeni un prātu. Lai darbotos ar šo sistēmu Jums ir nepieciešams LUMMIC komplekts, Oficiālā aplikācija LUMMIC un viedtālrunis.
Komplektā ietilpst:

- Lummic lampas (4 gab.)
- Ķermeņa stiprinājuma siksnas (4 gab.)
- Piesūcekņi (8x4)
- Stiprinājuma magnēti (4 gab.)
- Pielikumi (Ø25mm) (4 gab.)
- 1 somiņa (1 gab.)
- USB Uzlādes kabelis (1 gab.)
- Instrukcija.
APP OFICIAL LUMMIC
Programmējiet savus treniņus / spēles un pārbaudiet savu progresu, pateicoties lietotnei, ar iepriekš iestatītām programmām, kuras varat pielāgot savām vajadzībām.
App pieejams iOS un Android. 

CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja paziņojums, ka produkts atbilst tam piemērojamām Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.
Brīdinājums: Uzmanību! Aizrīšanās risks - sīkas detaļas.

Brīdinājums! 
Baterijas panelim ir jābūt aizsargātam ar vāku. Bateriju drīkst nomainīt tikai pieaugušais cilvēks. Baterija ir jāievieto atbilstoši norādītajai polaritātei (+/-). Neuzlādējamās baterijas nedrīkst atkārtoti uzlādēt. Atkārtoti uzlādējamās baterijas (ja tās ir izņēmamās) ir jāuzlādē tikai pieaugušo cilvēku uzraudzībā. Atkārtoti uzlādējamās baterijas pirms uzlādes ir jāizņem no rotaļlietas. Nedrīkst jaukt dažādu tipu baterijas vai arī jaunas baterijas ar jau lietotām baterijām. Ir ieteicams izmantot tikai tāda paša vai līdzvērtīga tipa baterijas. Izlietotās baterijas ir jāizņem no rotaļlietas. Strāvas klemmes (kontakti) nedrīkst izraisīt īssavienojumu. Izlietotās baterijas nedrīkst izmest kopā ar parastajiem sadzīves atkritumiem. Sekojiet noteiktajai kārtībai.


See also