Tamburīns, 15 cm (1 gab)

Amaya
44102100
8,49
Tamburīns ir membranofona sitaminstruments , kas pieder pie rāmja bungu grupas. Šis instruments sastāv no viena vai diviem uzklātiem gredzeniem, kuru biezums ir viens centimetrs vai mazāks, un tiem ir ferenas (grabulīši), kas izgatavotas no misiņa, dzelzs vai rūdīta tērauda, ​​un kuru atvere ir pārklāta ar vienu no tā malām ar ļoti gludu un izstieptu ādu ( pergaments). Tā var būt aitāda bez vilnas vai ēzeļa vēdera. Tamburīna izcelsme ir Mezopotāmijā, Tuvajos Austrumos, Indijā, Grieķijā un Romā, un to īpaši izmantoja reliģiskos kontekstos.
To spēlē, pārvelkot vienu vai vairākus pirkstus vai sitot ar tiem vai ar visu roku. Dažreiz tas tiek sists ar citām ķermeņa daļām, piemēram, tamburīna fantāzijā , kas raksturīgs tuncim: kamēr tas, kurš rīkojas ar tamburīnu, dejo, viņš spēlējas ar to, sitot to ar dažādām ķermeņa daļām, saglabājot ritmu. dziesmu, parādot lielisku muzikālā ritma izjūtu, kā arī savu izpildījuma prasmi.
Nejauciet tamburīnu ar tamburīnu. Tamburīnam nav grabuļu un tas parasti ir lielāks, lai gan dažās valstīs tamburīnu sauc par tamburīnu un otrādi (jarocho tambourine, cuequero tambourine, plenera tambourine).
Izmēri ir ļoti dažādi: instruments skan nopietnāk, jo lielāks ir tā stīpas diametrs.

Rekomendējam: SAŅEMIET RĪT

Produkti tajā pašā kategorijā: