Par mums

Magnētiskie konstruktori – tā ir jauna tendence rotaļlietu jomā. Parādījās tie salīdzinoši nesen, bet ar katru gadu to popularitāte pieaug. Galvenā atšķirība no citiem konstruktoru tipiem ir tā, ka detaļas turas kopā pateicoties tajās iestrādāto spēcīgo magnētu pievilkšanās spēka dēļ. Tas nozīmē, ka veidot no tām ir ļoti viegli.
Spilgtās detaļas un vienkāršās ģeometriskās formas patīk visiem bez izņēmuma – no maziem bērniem līdz pieaugušajiem.

Jūs varat viegli iegādāties magnētiskos konstruktorus mūsu interneta veikalā, vairāk šeit.

 Konstruēšana – viens no svarīgākajiem pirmsskolas vecuma bērnu produktīvas darbības veidiem, kas ļauj veikt dažādu modeļu veidošanu. Konstruēšana palīdz attīstīt bērna uztveri un domāšanu, aktivizē uzņēmību pret uzskatāmu modelēšanu. Kā apmācību vidi mēs piedāvājam konstruktoru MagMaster. Nodarbības ar šo konstruktoru bērnos rada lielu interesi.

     


Konstruktors ļauj pieaugušajiem organizēt ar bērniem dažādas spēles
: to var izmantot ne tikai kā celtniecības materiālu, bet arī kā skaitļojamo; tas dod iespēju iepazīstināt un nostiprināt matemātiskus priekšstatus par ģeometriskām figūrām, to izmēriem. Tādējādi šī spēle dod bērnam iespēju attīstīties vairākās jomās (dažādība izmantošanā).

Projektēšana ar MagMaster – efektīvs mācību līdzeklis, kas palīdz apvienot pedagogu un ģimenes centienus, risinot jautājumu par bērna audzināšanu un izglītošanu. Kopīgā spēlē ar vecākiem bērns kļūst centīgāks, mērķtiecīgāks, emocionāli atsaucīgāks, paaugstinās viņa darba spējas.

 


"MagMaster" konstruktori ir augstākās kvalitātes produkcija. Ražots saskaņā ar ES noteikumiem par drošām rotaļlietām un standartiem (CE sertifikāts; EN71).


MagMaster izstādēs:

“Bērnu pasaule 2018” Rīga, Latvija                                                      

    

«Планета детства 2018» Sanktpēterburga, Krievija                           “Bērnu pasaule 2017” Rīga, Latvija                            

    

 «Spielwarenmesse» Nirnberga, Vācija                                   «Мир детства-2016» Maskava, Krievija