Foto Video

Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"

 первый  предыдущий  следующий  последний 

Товаров в данной категории: 37

Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить
75,99 €

Доставка

Taisnstūri: 4
Trīsstūri: 8
Kvadrāti: 18
Sešstūri: 2
Sektori: 6
Arkas: 4
Rombi: 4
Riteņu pāri: 2
MagMaster komplekti:
Sērija: Autoparks

Magnētiskais konstruktors MagMaster Jeep Mehanic iepatiksies gan iesācējiem inženieriem, gan ‘gudrīšiem’ un tiem, kuri jau ir pazīstami ar veidošanas no unikālajām magnētiskajām detaļām pamatprincipiem. No spilgtajiem ģeometriskās formas pamatelementiem var savākt dažnedažādas konstrukcijas. Katras detaļas iekšpusē atrodas droši paslēpti spēcīgi neodīma magnēti, kas droši pievelkas viens otram, saglabājot vēlamo formu.

Komplektā bez ģeometriskajām detaļām ietilpst arī 2 riteņu pāri, kas ļauj izveidot konstrukciju uz riteņiem. Komplekts, kas sastāv no 48 gabaliem (8 trīsstūri, 18 kvadrāti, 4 rombi, 4 taisnstūri, 4 arkas, 6 sektori, 2 sešstūri, 2 riteņu pāri), ir vieta fantāzijas plašumam. No tā var izveidot ne tikai vieglās un sacīkšu mašīnītes, bet arī lielas būvniecības mašīnas un pat traktoru. Veidošanas process uzreiz aizrauj ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Izveidotie modeļi ir viegli demontējami un detaļas var izmantot atkal un atkal.


Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить  Komplekts "MagMaster Jeep Mechanic"Увеличить