Foto Video

Komplekts "MagMaster Mini"

 следующий  последний 

Товаров в данной категории: 16

Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить
17,49 €

Доставка

Trīsstūri: 8
Kvadrāti: 6
MagMaster komplekti:
Sērija: Mini

Ja jūsu mājās līdz šim vēl nav neviena magnētiskā konstruktora, tad šī sērija ir domāta tieši jums. Sērija „Mini” ideāli derēs, lai jūsu bērnam atklātu magnētisko konstruktoru aizraujošo pasauli. Te ir nelieli starta komplektiņi, kas tomēr ļauj izveidot lielu skaitu magnētisko konstrukciju.

„Mini” sērijas komplektos ietilpst pamatformu detaļas, kuras laika gaitā var papildināt ar citiem komplektiem, tādējādi paplašinot jaunrades lauku. Mēs esam pārliecināti, ka, ja jūs savam bērnam nopirksiet pirmo magnētisko konstruktoru Magmaster Mini mūsu interneta veikalā, ar to jūs neapstāsieties.

Jūs atgriezīsieties atkal un atkal, jo magnētiskie konstruktori – tās ir 21.gadsimta rotaļlietas. Tāpat arī komplekti „Mini” ir ideāli priekš mazajiem celtniekiem. Ar tiem labprāt spēlējas un rada savas pirmās konstrukcijas bērni jau no 1 gada vecuma.


Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить  Komplekts "MagMaster Mini"Увеличить