Magnētiskie konstruktori.

Pati jaunākā konstruktoru paaudze – magnētiskie konstruktori. Dažādu ģeometrisko formu detaļas kopā turas, pateicoties magnētu pievilkšanās spēkam. Tie ir droši paslēpti spilgtajā plastmasas korpusā. Šie konstruktori ir piemēroti kā ļoti maziem bērniem, kuri var sākt spēlēt ar divām vai trim detaļām, izveidojot vienkāršas formas, tā arī vecākiem bērniem un pat pusaudžiem, pakāpeniski palielinot detaļu daudzumu un konstrukciju sarežģītības pakāpi.

Jūs varat viegli iegādāties magnētiskos konstruktorus mūsu interneta veikalā, vairāk šeit.

„Autoparks” – pati populārākā magnētisko konstruktoru sērija. Šajos komplektos papildus standarta detaļām vēl ietilpst riteņu pāri. Tas nozīmē, ka, izmantojot šos komplektus, jūsu bērns var savākt automašīnu vai motociklu, kas ripos kā rotaļu mašīnīte. Vienīgā atšķirība ir tā, ka šo auto būs jākonstruē pašam patstāvīgi. Rīgā izgatavotais magnētiskais konstruktors „Magmaster Autopark” ļauj izveidot tādu modeļu daudzumu, kas ierobežojas tikai ar autora fantāziju. Un, protams, detaļu skaitu. Jo lielāks komplekts, jo lielākas konstrukciju, ko var izveidot, variantu iespējas. Un tālāk laika gaitā detaļas var piepirkt – atsevišķi vai citu komplektu sastāvā. Visi konstruktoru MagMaster komplekti ir saderīgi savā starpā.

 

Magnētiskais konstruktors MagMaster Jeep Mehanic iepatiksies gan iesācējiem inženieriem, gan ‘gudrīšiem’ un tiem, kuri jau ir pazīstami ar veidošanas no unikālajām magnētiskajām detaļām pamatprincipiem. No spilgtajiem ģeometriskās formas pamatelementiem var savākt dažnedažādas konstrukcijas. Katras detaļas iekšpusē atrodas droši paslēpti spēcīgi neodīma magnēti, kas droši pievelkas viens otram, saglabājot vēlamo formu. Komplektā bez ģeometriskajām detaļām ietilpst arī 2 riteņu pāri, kas ļauj izveidot konstrukciju uz riteņiem. Komplekts, kas sastāv no 48 gabaliem (8 trīsstūri, 18 kvadrāti, 4 rombi, 4 taisnstūri, 4 arkas, 6 sektori, 2 sešstūri, 2 riteņu pāri), ir vieta fantāzijas plašumam. No tā var izveidot ne tikai vieglās un sacīkšu mašīnītes, bet arī lielas būvniecības mašīnas un pat traktoru. Veidošanas process uzreiz aizrauj ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Izveidotie modeļi ir viegli demontējami un detaļas var izmantot atkal un atkal. Magnētiskie konstruktori MagMaster – lieliska kvalitātes un cenas kombinācija. Pērkot šā zīmola konstruktoru, jūs nepārmaksājat vairāk kā par pazīstamu rietumu zīmolu, bet iegūstat produktu, kas kvalitātes un patīkamas lietošanas ziņā no tā neatpaliek.

Visi konstruktori MagMaster savā starpā ir saderīgi. Tas nozīmē, ka nākotnē jūs varēsiet iegādāties citus komplektus vai tikai atsevišķas detaļas, tādējādi vienkārši paplašinot variantu iespējas un konstrukciju lielumu.

MagMaster – Latvijas uzņēmums, kas ražo magnētiskos konstruktorus, kuru popularitāte pieaug ar katru gadu un nav zemākas kvalitātes kā slavenu zīmolu konstruktori. Magnētiskajam konstruktoram „MagMaster Office Talants” cena ir vairāk pieņemama. Pērkot sērijas Office Talants lielos komplektus, šī atšķirība ir īpaši izteikta. Magnētiskie konstruktori pilnā apjomā var palīdzēt atklāt jūsu bērna dizaina talantu. Konstrukciju variantu skaits ir bezgalīgs. Mājas, augi, dzīvnieki, ģeometriskas figūras un abstraktas formas – to visu var viegli izveidot no magnētiskā konstruktora detaļām. Nopērciet magnētisko konstruktoru MagMaster interneta veikalā šodien, tas jums noteikti patiks.

Magnētiskie konstruktori – tā ir jauna tendence rotaļlietu jomā. Parādījās tie salīdzinoši nesen, bet ar katru gadu to popularitāte pieaug. Galvenā atšķirība no citiem konstruktoru tipiem ir tā, ka detaļas turas kopā pateicoties tajās iestrādāto spēcīgo magnētu pievilkšanās spēka dēļ. Tas nozīmē, ka veidot no tām ir ļoti viegli. Spilgtās detaļas un vienkāršās ģeometriskās formas patīk visiem bez izņēmuma – no maziem bērniem līdz pieaugušajiem.

Magnētiskie konstruktori Magmaster Universal – tas ir zelta vidusceļš. Perfekti pielasīts detaļu skaits, lai no vienas puses būtu pēc iespējas vairāk konstrukciju variantu iespēju. Un no otras puses – sērijas Universal magnētisko konstruktoru MagMaster cena ir ļoti pieņemama.

Ja jūsu mājās līdz šim vēl nav neviena magnētiskā konstruktora, tad šī sērija ir domāta tieši jums. Sērija „Mini” ideāli derēs, lai jūsu bērnam atklātu magnētisko konstruktoru aizraujošo pasauli. Te ir nelieli starta komplektiņi, kas tomēr ļauj izveidot lielu skaitu magnētisko konstrukciju. „Mini” sērijas komplektos ietilpst pamatformu detaļas, kuras laika gaitā var papildināt ar citiem komplektiem, tādējādi paplašinot jaunrades lauku. Mēs esam pārliecināti, ka, ja jūs savam bērnam nopirksiet pirmo magnētisko konstruktoru Magmaster Mini mūsu interneta veikalā, ar to jūs neapstāsieties. Jūs atgriezīsieties atkal un atkal, jo magnētiskie konstruktori – tās ir 21.gadsimta rotaļlietas. Tāpat arī komplekti „Mini” ir ideāli priekš mazajiem celtniekiem. Ar tiem labprāt spēlējas un rada savas pirmās konstrukcijas bērni jau no 1 gada vecuma.

Magnētiskais konstruktors „Cruiser” ietilpst sērijā Autoparks. Ar šo konstruktoru jūsu bērns noteikti negarlaikosies, jo no tā var izveidot lielu skaitu dažādu modeļu, gan parastās mašīnas, gan arī kosmiskās. Komplektā ietilpst dažādas spilgtas krāsas detaļas: 10 trīsstūri, 12 kvadrāti, 2 taisnstūri, 2 arkas, 2 sektori, 2 sešstūri, 2 riteņu pāri.

Magnētiskie konstruktori – tas ir jauns vārds konstruktoru nozarē. Spilgtas plastmasas detaļas sevī slēpj spēcīgus magnētus, pateicoties kuru pievilkšanās spēkam detaļas turas kopā. Veidot no tām – prieks un bauda. Tās ir piemērotas gan visjaunākajiem, gan vecākiem bērniem. Bērnam kļūstot vecākam, konstrukcijas kļūs arvien sarežģītākas, dodot iespēju  fantāzijai izvērsties pilnībā. Ar magnētisko konstruktoru palīdzību bērni apgūst pamata ģeometriskās formas un attīsta telpisko domāšanu.

Konstruktori „MagMaster” – tā ir lieliska cenas un kvalitātes kombinācija. Detaļas tiek ražotas rūpnīcā Ķīnā, bet sakomplektēti konstruktori tiek Rīgā, uz tā rēķina magnētisko konstruktoru „MagMaster” izmaksas ir ievērojami zemākas nekā pie pazīstamiem ražotājiem Rietumos. Pie tam detaļu kvalitāte ir tieši tāda pati, jo visas detaļas tiek ražotas tajā pašā rūpnīcā.

Komplekts kā patiesiem cienītājiem, tā „gudrīšiem”. „Expert” – pēc elementu sastāva lielākais un interesantākais no magnētiskajiem konstruktoriem „MagMaster”. Tajā ietilpst: 12 trīsstūri, 20 kvadrāti, 12 augsti trīsstūri, 6 rombi, 4 trapeces, 6 taisnstūri – pavisam 60 elementi. Ar šo komplektu var veidot, radīt, celt, mācīties un apgūt konstruktoru iespējas. Ja jums ir vairāki bērni – šis komplekts ir domāts tieši jums. Tāpat arī šo komplektu mēs iesakām bērnudārziem un agrīnās attīstības grupām. Jo ar šo konstruktoru vienlaikus var spēlēties vairāki bērni. Veidot un radīt no magnētiskā konstruktora detaļām ir ļoti viegli un patīkami.

Magnētiskie konstruktori – tā noteikti ir jauna tendence. To popularitāte strauji pieaug. Vienīgais faktors, kas ierobežoja viņu masveida izplatīšanu – tā ir šīs rotaļlietas cena. Kvalitatīvs produkts, protams, ir diezgan dārgs. Konstruktors „MagMaster” – tā ir optimālākā attiecība starp cenu un kvalitāti. Pērkot to, jūs nepārmaksāsiet vairāk kā par slaveno zīmolu, bet konstruktora kvalitāte neatpaliek no plašāk reklamētajām markām.

Magnētiskie konstruktori aizrauj ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Ar tiem var spēlēt visa ģimene kopā, radot arvien jaunas konstrukcijas un attīstot telpisko domāšanu.

Magnētiskais konstruktors MagMaster „Zoo” sastāv no 36 detaļām: 18 trīsstūri, 10 kvadrāti, 4 augsti trīsstūri, 4 rombi. Detaļu sastāvs ir īpaši piemeklēts, lai varētu izveidot dažādus dzīvniekus – gan reālus, gan izdomātus. Šis komplekts derēs gan iesācējiem, gan pieredzējušiem magnētisko konstruktoru lietotājiem. Sākot ar vienkāršām formām, ir iespējas turpināt paplašināt un sarežģīt montējamās konstrukcijas. Magnētisko konstruktoru pasaule sevī ievelk.

Konstruktoros detaļas turas kopā, pateicoties spēcīgu magnētu pievilkšanās spēkam. Magnēti droši paslēpti detaļu spilgtajā korpusā. Darboties ar magnētiskajiem konstruktoriem ir patīkami. Bet iegūtais rezultāts pārsniedz visas cerības. Savāktās konstrukcijas ir ļoti viegli demontējamas, lai aizraujošo jaunu modeļu veidošanas procesu sāktu no jauna.

Konstruktoru MagMaster detaļas tiek ražotas lielā rūpnīcā Ķīnā (tajā pašā, kurā ražo arī slaveno zīmolu konstruktora detaļas), bet komplektēšana un iepakošana notiek Rīgā. Tas ļauj saglabāt saprātīgas cenas, lai pēc iespējas vairāk ģimeņu var atļauties nopirkt šo brīnišķīgo rotaļlietu.

Просмотров: 1410