Foto Video

Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+

 первый  предыдущий  следующий  последний 

Товаров в данной категории: 24

Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить
75,99 €

Доставка

Augstie trīsstūri: 8
Taisnstūri: 4
Trīsstūri: 14
Kvadrāti: 18
Piecstūri: 2
Trapeces: 4
Rombi: 4
MagMaster komplekti:
Sērija: Бюро талантов

Preces kods:  MM54

Noliktavā: Jā

Ražotājs: MagMaster

Produkta kods: MM54

Sērija: Designer

Materiāls: ABS Plastikāts sertificēts un drošs bērniem, Magnētiskie elementi - droši iestrādāti iekš plastikāta detaļām

Magnētiskie konstruktori – tā ir jauna tendence rotaļlietu jomā. Parādījās tie salīdzinoši nesen, bet ar katru gadu to popularitāte pieaug. Galvenā atšķirība no citiem konstruktoru tipiem ir tā, ka detaļas turas kopā pateicoties tajās iestrādāto spēcīgo magnētu pievilkšanās spēka dēļ. Tas nozīmē, ka veidot no tām ir ļoti viegli, turklāt ļoti svarīgi ir tas ka tie ir savietojami ar analogas tehnoloģijas citu ražotāju konstruktoriem - Tas nozīmē to ka ja jau esat nopircis cita ražotāja konstruktoru iepriekš, to varēs droši savietot ar "Magmaster" konstruktora magnētiskajiem elementiem!
Spilgtās detaļas un vienkāršās ģeometriskās formas patīk visiem bez izņēmuma – no maziem bērniem līdz pieaugušajiem.

Konstruēšana – viens no svarīgākajiem pirmsskolas vecuma bērnu produktīvas darbības veidiem, kas ļauj veikt dažādu modeļu veidošanu. Konstruēšana palīdz attīstīt bērna uztveri un domāšanu, aktivizē uzņēmību pret uzskatāmu modelēšanu. Kā apmācību vidi mēs piedāvājam konstruktoru MagMaster. Nodarbības ar šo konstruktoru bērnos rada lielu interesi.

Prezentāciju atradīsiet šeit: http://magmaster.lv/Magmaster-prezentacija-2016.pdf

Video Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=2asT0TIieEQ

Īpašības (Tehniskais apraksts):

Detaļu skaits: 54

Komplektācija: Augstie trīsstūri: 8, Taisnstūri: 4, Trīsstūri: 14, Kvadrāti: 18, Piecstūri: 2, Trapeces: 4, Rombi: 4

Brīdinājums: Nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem (trim gadiem). Sīkas detaļas. Nosmakšanas risks

Designer 54 Apraksts: (pielietošanas pamācība):

Ja jūsu mājās līdz šim vēl nav neviena magnētiskā konstruktora, tad šī sērija ir domāta tieši jums. Sērija „Designer” ideāli derēs, lai jūsu bērnam atklātu magnētisko konstruktoru aizraujošo pasauli. Te ir nelieli starta komplektiņi, kas tomēr ļauj izveidot lielu skaitu magnētisko konstrukciju.

„Designer” sērijas komplektos ietilpst pamatformu detaļas, kuras laika gaitā var papildināt ar citiem komplektiem, tādējādi paplašinot jaunrades lauku. Mēs esam pārliecināti, ka, ja jūs savam bērnam nopirksiet pirmo magnētisko konstruktoru Magmaster Designer mūsu interneta veikalā, ar to jūs neapstāsieties. 

Jūs atgriezīsieties atkal un atkal, jo magnētiskie konstruktori – tās ir 21.gadsimta rotaļlietas. Tāpat arī komplekti „Butterfly” ir ideāli priekš mazajiem celtniekiem. Ar tiem labprāt spēlējas un rada savas pirmās konstrukcijas bērni jau no 1 gada vecuma.

Magnētu konstruktors MagMaster jūsu bērna rotaļu vidē (bērnības teritorijā) palīdz risināt attīstībai un apmācībai būtiskus uzdevumus:

 • Uzmanību
 • Radošo domāšanu un iztēli
 • Loģisko domāšanu un sagatavošanos matemātikas apgūšanai
 • Pirkstu motoriku un valodas attīstību
 • Redzi un estētisko attīstību
 • Kustību koordināciju un patstāvību
 • Spēju novērot un precizitāti
 • Atjautību un pamudinājumu domāt
 • Koncentrēšanās spēju
 • Māksliniecisko spēju attīstību
 • Telpas un arhitektūras izjūtas attīstību
 • Proporciju un simetrijas izjūtas attīstību
 • Modelēšanas spēju attīstību
 • Pašpārliecinātību
 • Prieku par pasaules un mākslas iepazīšanu
 • Stresa noņemšanu slodzes laikā


"MagMaster" konstruktori ir augstākās kvalitātes produkcija. Ražots saskaņā ar ES noteikumiem par drošām rotaļlietām un standartiem (CE sertifikāts; EN71).

Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить  Magmaster MM54 "Dizaineris" Magnētisko Elementu Konstruktors ar 54 detaļām priekš bērniem 3+Увеличить