Kāpēc jums būtu jāiegādājas magnētiskais konstruktors?

Bērnība, spēles un rotaļlietas – šie jēdzieni ir cieši saistīti. Daži no vecākās paaudzes ar simpātijām atceras, piemēram, kā šautenes un pistoles tika gatavotas no vairāk vai mazāk derīga koka gabala vai nolauzta zara, bet smilšu zupas un dadžu boršči tika vārīti konservu bundžās un pasniegti uz šīfera atlūzām. Bet daži ar sajūsmu aplūko rotaļlietas mūsdienu veikalu plauktos: „Ak, ja tas būtu bijis mums!” un kāri uzpērk visu, ko tikai paprasa dēls vai mazdēls. Tad kas gan ir labāks – rotaļlietu pārpilnība vai pieticīgs sortiments? Šķiet, ka atbilde ir acīmredzama: daudz labu un dažādu rotaļlietu – tā arī ir laimīga bērnība. Bet no otras puses, - un kā ar fantāziju? Šodien zēniem spiegu spēles var viegli izjukt, ja kādam ierocis ir „ne tās markas”. Savukārt meitenēm spēle nevar notikt kādas centrālās fejas vai spārnota zirga – populāro multfilmu varoņu – trūkuma dēļ. Protams, viņi viegli pārslēdzas uz citu sižetu, bet kāpēc viņiem ir tik nepieciešama burtiski šī spēļmantiņa, kāpēc viņi ar tādām grūtībām pieņem tās nomaiņu?

Bērnu fantāzija – šis neizsmeļamais iedvesmas avots, bērnu spēļu ‘perpetuum mobile’ – šodien tiek aizvietots ar visādu veidu rotaļlietu kalniem un sāk bremzēties. Un ne mazāk svarīgi ir tas, ka bērni paši ir „aizmirsuši”, ka dažādus spēļu rīkus var izgatavot ar savām rokām. Kāpēc jālīmē leļļu namiņu, ja var izdarīt spiedienu uz vecākiem, un viņi nopirks oriģinālo – lielu, gaišu, ar mēbelēm un aizkariņiem ...

Tāpēc rotaļlietu izvēle ir tik svarīga. Tām vajadzētu būt ne tikai interesantām, bet arī noderīgām, veicināt iztēles attīstību un domāšanu.

Tieši tādas „pareizās rotaļlietas” ir magnētiskie konstruktori. Jo no tiem  var izveidot daudz interesantu konstrukciju variantu. Izvēloties un nopērkot bērnam dāvanā magnētisko konstruktoru, jūs neriskējat, ka tas viņam nepatiks un nekavējoties tiks nobāzts tālākajā plauktā. Spilgtas detaļas, neparasts to savstarpējais sastiprinājums, viegla izmantošana un liels skaits tiešām burvīgu pārvērtību padara šos konstruktorus mīļus un patīkamus. Magnētiskie komplekti patīk gan meitenēm, gan zēniem. Un veiksmīgi konkurē ar televizoru un iPads.

Kompānijas devīze: DROŠĪBA, KVALITĀTE, IZTURĪBA, ATTĪSTĪBA, IZGLĪTĪBA.

Ieinteresētība no patērētāju puses pret šādu rotaļlietu pēdējā laikā tikai pieaug un magnētisko konstruktoru popularitāte uzņem apgriezienus.

Ja jūs vēl neesat pieņēmuši lēmumu, ko uzdāvināt bērnam uz Jauno gadu, pamēģiniet magnētisko konstruktoru. Tas tiešām ir jaunums rotaļlietu tirgū. Šis konstruktors ne tikai iepatiks jūsu bērnam, bet arī viņu pārsteigs, jo neko līdzīgu līdz šim viņš nebūs redzējis (ja vien, protams, viņam nebija tikšanās ar magnētisko konstruktoru pieredzes pie draugiem, skolā vai bērnudārzā).

Veidot un radīt no spilgtām dažādu ģeometrisku formu detaļām ir ļoti viegli. Ar visvienkāršākajām formām tiks galā pat vismazākie bērni. Vecāki bērni varēs pilnībā parādīt fantāziju un izveidot visdažādākās figūras un neticama skaistuma konstrukcijas.

Piedāvājam Jums iegādāties magnētiskos konstruktorus MagMaster mūsu interneta veikalā. Mēs sadarbojamies tieši ar ražotāju un magnētiskos konstruktorus piedāvājam par viszemākajām cenām.

Spēlēties ar šiem konstruktoriem ir interesanti kā vienatnē, tā arī ar veselu kompāniju. Tas ir ideāls risinājums bērnudārziem, izglītības un attīstības centriem, pagarinātās dienas grupām skolā!

Просмотров: 588