Kas tie tādi – magnētiskie konstruktori?

Kā zināms, loģikas un uzmanības koncentrācijas attīstībai pastāv daudz un dažādas spēles, tostarp puzzles, atjautības spēles un, protams, konstruktori. Dažreiz tās aizrauj tiktāl, ka var aizmirst par visu pasaulē. Tieši tas kalpoja kā stimuls, lai radītu jauna veida konstruktorus – magnētiskos konstruktorus, kas spētu novērst uzmanību no dažādiem kaitīgiem ieradumiem vai vienkārši ļautu nomierināties pēc stresa situācijām.

Šāda konstruktora detaļas savā starpā turas kopā uz pievilkšanās spēka starp neodīma magnētiem pamata. Lai saprastu, kādi ir šie magnēti, atcerēsimies, kā izskatās un darbojas populārā puzzle Neokub. Neokub ir izgatavota no ļoti spēcīgiem neodīma magnētiem, kas ir ražoti pēc jaunās paaudzes tehnoloģijas. Šādi magnēti, ja ar tiem pareizi apieties, var kalpot ilgu laiku, precīzi pildot savas funkcijas. NeoCube sastāv no 216 neodīma sakausējuma magnētiskām sfērām, kas pārklātas ar niķeli. No tām var veidot pilnīgi atšķirīgas figūras, vārdu sakot, izdomai nav robežu. Var eksperimentēt un mēģināt, un veidot dažādas lietas.

Šo spēli 2007.gadā izdomāja amerikānis, Pitsburgas Universitātes absolvents Kriss Reda. Pateicoties savai oriģinalitātei un milzīgajam pielietošanas iespēju daudzumam, kubs īsā laikā ieguva popularitāti daudzās pasaules valstīs. Latvijā Neokub parādījās salīdzinoši nesen, bet jau ir atradis savus piekritējus.

Tieši tādi paši magnēti tiek izmantoti jaunajos magnētiskajos konstruktoros Magmaster. Pat tikai 2 detaļas – un jau lielisks antistress. Tās var savienot un atvienot bezgalīgi. Un ja jums pie rokas ir pilns komplekts – spilgtu konstrukciju variantu iespējas ir neskaitāmas.

Šā jaunā veida konstruktoru fani sastopami gan bērnu vidū, gan arī starp pieaugušajiem. Magnētiskie konstruktori ļoti pievelk. Daudzi šāda konstruktora īpašnieki apgalvo, ka tiem piemīt tik unikāla īpašība kā stresa atslodze: tikko esi paņēmis detaļas rokās un aizrāvies ar elementu savākšanu vienā veselumā, visas problēmas aiziet malā. Tāpat magnētiskais konstruktors attīsta iztēli un loģisko domāšanu, kas nekad nav par daudz. Visi konstruktori ir saderīgi savā starpā. Laika gaitā komplektus var piepirkt klāt, paplašinot kolekciju un palielinot izveidojamo konstrukciju sarežģītību un izmērus. Iegādāties konstruktoru Magmaster var tieši tagad mūsu interneta veikalā.

Просмотров: 618