Dāvana pusaudzim Jaunajā gadā

Jautājums par dāvanas izvēli mūsdienu pusaudzim ne reizi vien ir uztraucis bērna vecākus un radiniekus. Tas jo īpaši attiecas uz Jauno gadu. Izvēli izdarīt ir grūti, jo mazulis ir pieaudzis, taču joprojām paliek bērns, lai gan tīri dabiski izrāda savu patstāvību un neatkarību.

Dāvana pusaudzim Jaunajā gadā 2017. Jaungada svētku svinēšana mūsdienu pusaudžiem ir zaudējusi savu bijušo burvību un gaidu pilnos momentus, kad vakarā tu apgulies kā labais bērns, un naktī atnāk Santa Klauss ar milzīgu maisu un noliek zem eglītes to dāvanu, kas tika pasūtīta vēstulē. Vēstuļu pasakainajam Salatētim un pārsteigumu zem eglītes vecums jau aiz muguras. Bet tīņi joprojām ar nepacietību gaida dāvanas, ko viņiem šajos jaukajos svētkos uzdāvinās vecāki, vecvecāki vai vienkārši paziņas un draugi. Bet dāvanas izvēlei nepieciešama īpaša pieeja, pirkumam jābūt apzinātam, jo jaunā paaudze ne visām lietām dos pelnīto novērtējumu.

Lai bērns būtu apmierināts un viņa acīs mirdzētu prieks, vecākiem vajag nedaudz rūpīgāk pavērot bērnu, mēģināt iekļūt viņa pasaulē un ieraudzīt to, kas viņu interesē, un saskatīt viņa centienus. Dāvanai jābūt ne tikai lietderīgai, tai ir jāatbilst ģimenes budžeta apmēriem.

Просмотров: 746